جزییات خبر

سرویس سمنان
روزهای دشوار مادر ستایش و نیایش به پایان رسید

صاحب‌خانه شدن خانواده یتیم شهمیرزادی

هم‌زمان با آغاز هفته احسان و نیکوکاری یک باب واحد مسکونی به متراژ 94 مترمربع، بااعتبار 500 میلیون تومان از طریق مشارکت خیرین و کمیته امداد خریداری و تحویل خانواده تحت حمایت کمیته امداد شد.

(چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹) ۱۲:۴۸

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محمد قوسی، قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان در آئین تحویل یک باب واحد مسکونی در شهمیرزاد، تصریح کرد: این خانواده به علت فوت سرپرست تحت حمایت کمیته امداد قرار گرفتند.

وی به طرح منظومه توانمندی ایتام و گذراندن هفت مرحله تا رسیدن به توانمندی تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین مراحل این منظومه، تأمین سرپناه و پایان نگرانی خانواده است.

محمد قوسی بابیان هم‌زمان با آغاز هفته احسان و نیکوکاری یک باب واحد مسکونی به متراژ 94 مترمربع، بااعتبار 500 میلیون تومان از طریق مشارکت خیرین و کمیته امداد خریداری و تحویل این خانواده تحت حمایت کمیته ا مداد شد.

وی با اشاره به اینکه 1355 حامی، حمایت از 37 یتیم و 218 نفر از فرزندان محسنین شهرستان مهدیشهر را بر عهده‌دارند و ماهانه کمک‌های نقدی و غیر نقدی را به فرزندان معنوی خود هدیه می‌دهند، تصریح کرد:سرانه دریافتی هر یتیم به‌صورت کالا و نقد در طرح اکرام ایتام یک‌میلیون 100 هزار تومان و سرانه دریافتی هر فرزند در طرح محسنین  600 هزار تومان است.

قائم مقام کمیته امداد استان سمنان خاطرنشان کرد: 306 حامی از ابتدای سال جاری برای حمایت از فرزندان یتیم و محسنین شهرستان مهدیشهر جذب‌شده است.

 

انتهای پیام
تعداد بازدید : ۴۵۸
(چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹) ۱۲:۴۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید