جزییات خبر

سرویس تهران

برگزاری جشن نیکوکاری با شعار «عیدی برای همه » در تهران

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از برگزاری جشن نیکوکاری در تهران با شعار« عیدی برای همه » همزمان با سراسر کشور از 14 تا 21 اسفندماه خبر داد.

(چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹) ۱۳:۴۴

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به آغاز جشن نیکوکاری، گفت: جشنن نیکوکاری امسال همزمان با سالگرد تاسیس کمیته امداد و آغاز هفته احسان و نیکوکاری با شعار«عیدی برای همه» و با هدف جمع‌آوری کمک برای خانواده‌های نیازمند از 14 اسفندماه آغاز و تا 21 اسفندماه ادامه دارد.


وی با اعلام روش‌های مشارکت مردم نوعدوست در جشن نیکوکاری، افزود: مردم نیکوکار در سطح استان تهران می‌توانند از طریق شماره کارت مجازی 6037997900002008 کمک‌های نقدی خود را برای خانواده‌های نیازمند واریز کنند.


پرپنچی با بیان اینکه کد دستوری #21*8877*  و شماره‌گیری تلفن ثابت 7355-021 و درج عدد 16 نیز برای جذب کمک‌های مردم نیکوکار تهرانی در نظر گرفته شده است، بیان کرد: نیکوکاران برای اهدای کمک‌های غیرنقدی خود می‌توانند از طریق دفاتر این نهاد در سطح استان تهران اقدام کنند.


با توجه به شرایط ویژه و وجود ویروس کرونا، امسال جشن نیکوکاری از۱۳ اسفندماه و با همکاری آموزش و پرورش از طریق سامانه شاد، ۱۴ اسفندماه با برپایی پایگاه جمع‌آوری کمک در دفاتر کمیته امداد سطح استان و  ۱۵ اسفندماه در میعادگاه‌های نماز جمعه برگزار می‌شود.


مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به همکاری بسیج، آموزش وپرورش، مساجد و دیگر سازمان‌ها در برگزاری جشن نیکوکاری، ابراز امیدواری کرد در آستانه سال نو با مشارکت مردم نوعدوست و خیران شاهد شور همدلی در کمک به خانواده‌های نیازمند باشیم.


انتهای پیام


تعداد بازدید : ۵۴۰
(چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹) ۱۳:۴۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید