جزییات خبر

سرویس قزوین
شادی آفرینی شبکه شاد

زنگ نیکوکاری در خانه ها طنین انداز شد

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: زنگ نیکوکاری امسال به دلیل محدودیت های ناشی از بیماری کرونا، نسبت به سنوات گذشته متفاوت انجام شده و امسال زنگ نیکوکاری با کمک شبکه شاد در خانه ها طنین انداز شد.

(چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹) ۱۳:۲۸

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مهرعلی حق گویان در مراسم نمادین زنگ نیکوکاری که در دبیرستان دخترانه آلومتک برگزار شد ضمن تقدیر از دانش آموزان و مربیان این مدسه، بیان کرد:

جشن نیکوکاری سال جاری با شعار "عیدی برای همه" از امروز چهارشنبه 13 اسفند ماه و با شکل و شمایلی کاملا متفاوت از سالهای گذشته آغاز شده است.

وی ادامه داد: متاسفانه امروز به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا جمع گرم و صمیمی دانش آموزان را در مدارس نداریم و زنگ نیکوکاری امسال با کمک شبکه شاد در خانه ها طنین انداز می شود .

 مدیرکل کمیته امداد استان گفت: فردا پنجشنبه ۱۴ اسفند ماه، دو هزار و ۴۷۰ پایگاه ثابت و سیار در مناطق مختلف استان از قبیل معابر، مراکز نیکوکاری، مدارس، دانشگاه ها، مساجد، بیمارستان‌ها و مصلا‌های نماز جمعه آماده دریافت کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری هستند.

حق گویان افزود: جمعه ۱۵ اسفند ماه هم در مناطقی که نماز جمعه برگزار می‌شود پایگاه جشن نیکوکاری برقرار و کمک‌های مردمی جمع آوری خواهد شد .

وی گفت: جمع آوری وجوهات نقدی و غیرنقدی از طریق ۱۷ اداره در سطح استان انجام خواهد شد همچنین مردم و خیران می توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۶۰۲۰۱ و کد مهربانی #۰۲۸*۸۸۷۷* و همچنین وبسایت  www.33808.ir می توانند مساعدت‌های خود را اهدا کنند.

مدیر کل کمیته امداد  با بیان اینکه پارسال ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هدایای نقدی و غیر نقدی مردمی در جشن نیکوکاری جمع آوری شد، اضافه کرد: کار جمع آوری کمک‌های مردمی در این زمینه از یک ماه گذشته شروع شده و پیش بینی می‌شود در جشن نیکوکاری امسال بیش از ۹ میلیارد تومان کمک‌های مردمی جمع آوری شود.

وی افزود: براساس برنامه ریزی انجام شده ، کمک های جمع آوری شده اعم از نقدی و غیرنقدی در اسرع وقت به دست خانواده های نیازمند خواهد رسید.

حق گویان تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) توانمند سازی فکری و فرهنگی خانواده های تحت حمایت را به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت با جدیت پیگیری می کند و تلاش خواهیم کرد با این اقدام استمرار زنجیره فقر را در خانواده ها قطع کنیم .

حق گویان یادآور شد: یکی از اولویت های جشن نیکوکاری امسال این است که مبالغ جمع آوری شده در خرید لوازم ضروری دانش آموزان از جمله گوشی و تبلت هزینه شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۱۲
(چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹) ۱۳:۲۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید