جزییات خبر

سرویس خراسان رضوی

آغاز جشن نیکوکاری در خراسان رضوی

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان رضوی از برگزاری جشن نیکوکاری درهفته احسان و نیکوکاری خبر داد و گفت: در آستانه سال نو همچون سنوات گذشته جشن نیکوکاری امسال باشعار «عیدی برای همه » برگزار می شود.

(چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹) ۱۴:۳۰

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حبیب الله آسوده افزود: این جشن در سطح استان شروع شده و به دلیل شیوع ویروس کرونا، این جشن به صورت غیر حضوری و مجازی برگزار می شود.
وی ادامه داد: در بخش مجازی از بسترهای الکترونیکی، برای ترویج فرهنگ خیر و احسان و جمع آوری کمک های اولیاء و دانش آموزان،عموم مردم و دستکاه های دولتی و خصوصی استفاده می شود.
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی اظهار کرد: نیکوکاران می توانند کمکهای نقدی خود را به شماره کارت 7355 – 5023 – 9979 – 6037 واریز کنند.
آسوده با اشاره به اینکه، در ایام پایانی سال با اهدای البسه ، بسته های غذایی و نقدی می توان به یاری خانواده های نیازمند رفت، ادامه داد: همچنین نیکوکاران به منظور در جشن نیکوکاری به سایت  EMDAD.IR مراجعه کنند.
مدیر کل کمیته امداد خراسان رضوی یادآور شد: ‌اکنون خیران می‌توانند از طریق کد آسان پرداخت #۰511*۸۸۷۷* کمک‌های خود را به دست نیازمندان برسانند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۶۵
(چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹) ۱۴:۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید