جزییات خبر

سرویس خراسان رضوی
اولویت های ارائه خدمت کمیته امداد خراسان رضوی در سال 1400؛

مددکاری، اشتغال و مسکن اولویتهای مهم ارائه خدمت به مددجویان در خراسان رضوی است

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی، مددکاری، اشتغال و مسکن را از اولویتهای مهم کاری این نهاد به منظور رسیدگی به امور مددجویان تحت حمایت در سال 1400 اعلام کرد.

(چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹) ۱۴:۱۸

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حبیب الله آسوده در نشست خبری با رسانه های استان با اعلام اینکه مساله مهم رفع مشکلات نیازمندان و مددجویان است، گفت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی اولویت های کاری این نهاد در سالجاری، معیشت و اشتغال بود که در بخش اشتغال تلاش بر پایداری مشاغل شد.
وی به اجرای پویش ایران مهربان به منظور حمایت از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد اشاره کرد و ادامه داد: نیکوکاران می توانند با حداقل ماهی 10 هزار تومان به این طرح کمک کنند و درصدد هسیتم تا میزان دریافتی هر یک از فرزندان یتیم را با مشارکت نیکوکاران میانگین به 700 هزار تومان افزایش دهیم.
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی به راه اندازی سامانه پاسخگویی ۳۱۲۸ به منظور پاسخگویی به نیاز جامعه هدف و مخاطبان کمیته امداد که شامل خیران و نیازمندان است ، اشاره داشت و ادامه داد: در طی 2 ماه فعالیت این سامانه تاکنون 4 هزار و ۷۹ تماس در حوزه‌های مختلف داشتیم.
آسوده بیان کرد: به منظور مردمی کردن کمیته امداد، ۴۸۹ مرکز نیکوکاری با محوریت مساجد و هیئت امنای مساجد راه اندازی شده اند که از این میزان ۹۱ مرکز در حوزه تخصصی مانند جهیزیه، فرهنگی و قرآنی و ۳۹۸مورد در حوزه عمومی محله فعالیت دارند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۱۲
(چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹) ۱۴:۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید