جزییات خبر

سرویس قم
به همت کمیته امداد، بنیاد نخبگان و آموزش‌وپرورش استان قم:

نخبگان و استعدادهای برتر کمیته امداد استان قم تجلیل شدند

نخبگان و استعدادهای برتر کمیته امداد استان قم در زمینه‌های علمی، ورزشی، قرآنی تجلیل شدند.

(چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹) ۱۳:۵۰

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سید محسن صالحی، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان قم بابیان اینکه تجلیل از استعدادهای برتر کمیته امداد استان در دفتر مرکزی کمیته امداد و از طریق ارتباط با ویدئوکنفرانس با استان‌ها برگزار و پخش می‌شد گفت: این مراسم در استان قم نیز هم‌زمان با سراسر کشور با حضور دکتر محمدرضایی رئیس بنیاد ملی نخبگان استان قم و طالبی رئیس مرکز استعدادهای درخشان آموزش‌وپرورش استان انجام شد.
وی با ابراز خرسندی از درخشش مددجویان قمی در تحصیل و کنکور گفت: از دو طلبه، سه دانش‌آموز و 10 دانشجو در زمینه‌های علمی، ورزشی، قرآنی و هنری با اعطای لوح تقدیر و کارت هدیه یک میلیون تومانی تجلیل شد.
محمدرضایی رئیس بنیاد ملی نخبگان استان قم، خطاب به نخبگان حاضر در مراسم گفت: آنچه شما را بیش از هر چیز به موفقیت نزدیک می‌کند صبر و استقامت و ارتباط دائمی با خداست لذا همیشه در کنار تلاش زیاد سعی کنید با صبر و توکل هدف را به دست آورید.
یکی از نخبگان نیز به افراد حاضر در جلسه توصیه کرد: سعی کنید در همه حال ارتباط خود را با کمیته امداد حفظ نموده و از امکانات و تسهیلات این نهاد خدمتگزار در راه رسیدن به قله‌های افتخار و پیشرفت بهره‌مند شوید.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۱,۲۹۹
(چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹) ۱۳:۵۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید