جزییات خبر

سرویس اجتماعی
مدیر دبیرخانه هماهنگی تشکل‌های جهادی کمیته امداد خبر داد:

اعزام ۳۵۰ فعال جهادی برای کمک به مددجویان در مناطق آسیب‌دیده سی‌سخت و فاریاب

مدیر دبیرخانه هماهنگی تشکل‌های جهادی کمیته امداد گفت: ۳۵۰ فعال جهادی در ایام نوروز برای بازسازی مناطق سیل‌زده فاریاب و زلزله‌زده سی‌سخت اعزام می‌شوند.

(سه شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۰) ۱۲:۲۶
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مصطفی فروتن با اشاره به جزئیات خدمات گروه‌های جهادی به نیازمندان در ایام نوروز، افزود: در نوروز امسال ۲۵۰ گروه‌ جهادی برای کمک به مناطق سیل‌زده به شهر فاریاب در استان کرمان و ۱۰۰ نیروی جهادی به منطقه  زلزله‌زده سی‌سخت اعزام شدند.
 
وی اضافه کرد: همچنین در ایام نوروز ۲۰ هزار مددجو از خدمات بهداشتی دهان و دندان توسط گروه‌های جهادی در سراسر کشور به ویژه استان‌های سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی بهره‌مند خواهند شد.
 
مدیر دبیرخانه هماهنگی تشکل‌های جهادی کمیته امداد گفت: با کمک گروه‌های جهادی در تعطیلات نوروز ۳۸۰ چشمه سرویس بهداشتی برای خانواده‌های محروم ساخته خواهد شد.
 
فروتن به دیگر خدمات گروه‌های جهادی اشاره و خاطرنشان کرد: با همکاری گروه‌های جهادی و کمیته امداد ساخت ۳۰ واحد مسکونی برای نیازمندان در استان خراسان رضوی انجام خواهد شد.
 
وی با بیان اینکه ۸۰۰ گروه جهادی در کمک‌رسانی به نیازمندان و مددجویان با کمیته امداد همکاری می‌کنند، تاکید کرد: هدف از شکل‌گیری گروه‌های جهادی، استفاده از ظرفیت‌های خودجوش مردمی برای گره‌گشایی و حل مشکلات نیازمندان و محرومان در شرایط سخت است.
 
مدیر دبیرخانه هماهنگی تشکل‌های جهادی کمیته امداد گفت: گروه‌های جهادی با همکاری کمیته امداد در سال جاری در زمینه‌های درمانی، عمرانی و کمک به اشتغال مددجویان خدمات‌رسانی می‌کنند.
 
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۱,۶۴۲
(سه شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۰) ۱۲:۲۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید