جزییات خبر

سرویس مشارکت های مردمی

راه‌اندازی نخستین مرکز اطعام مهدوی و افطاری ساده در استان تهران

نخستین مرکز اطعام مهدوی در قالب سومین مرحله پویش ایران همدل در استان تهران راه‌اندازی شد.

(سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰) ۱۶:۰۸
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، نخستین آشپزخانه طرح اطعام مهدوی و افطاری ساده در استان تهران در مراسمی راه‌اندازی شد.
 
مجید باجلان، رئیس ستاد مرکزی اطعام مهدوی در این مراسم با بیان اینکه سال گذشته 1700 آشپزخانه در طرح اطعام مهدوی با حضور 110 هزار نیروی داوطلب مشارکت کردند، گفت: امیدواریم در ماه مبارک رمضان امسال تعداد مراکز اطعام مهدوی و افطاری ساده به سه هزار مرکز برسد.
 
وی با اشاره به اینکه در طول ماه رمضان گذشته 12 میلیون پرس غذای گرم میان نیازمندان توزیع شد، افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، پیش‌بینی می‌کنیم در سال جاری این تعداد به 25 میلیون وعده غذای گرم برسد و همچنین مشارکت 300 هزار نیروی داوطلب و جهادی را در طرح اطعام مهدوی شاهد باشیم.
 
باجلان با تاکید بر اینکه تمام مراکز اطعام مهدوی رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده‌اند، اضافه کرد: با توجه به شیوع موج چهارم بیماری کرونا در کشور، کمک به هموطنان آسیب‌دیده از این ویروس منحوس مورد تاکید کمیته امداد است و به همین منظور از هموطنان نیکوکار دعوت می‌کنیم پرشورتر از سال گذشته در طرح اطعام مهدوی و افطاری ساده مشارکت کنند.
 
رئیس ستاد مرکزی اطعام مهدوی ضمن دعوت از مردم، خیران و همه نهادها و دستگاه‌های مسئول برای پیوستن به مرحله سوم پویش ایران همدل، تاکید کرد: مردم نیکوکار ایران اسلامی می‌توانند برای ارائه کمک‌های خود به اقشار نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا از طریق شمارگیری کد دستوری #14* یا شماره کارت ۶۲۷۷۶۰۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷ اقدام کنند.
وی اظهار کرد: همچنین پایگاه‌ها و مراکز کمیته امداد در سراسر کشور و مراکز نیکوکاری آماده دریافت کمک‌های مردمی در سومین مرحله پویش ایران همدل هستند.
 
انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۱,۱۸۷
(سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰) ۱۶:۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید