جزییات خبر

سرویس مشارکت های مردمی
با مشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) انجام شد؛

آغاز توزیع 10 هزار سبد معیشتی میان مددجویان کمیته امداد استان تهران

با مشارکت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، توزیع 10 هزار سبد کالای معیشتی میان مددجویان کمیته امداد استان تهران آغاز شد.

(چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۳:۰۸
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مجید باجلان، رئیس ستاد مرکزی طرح اطعام مهدوی در نشست خبری از توزیع 10 هزار سبد کالای معیشتی میان مددجویان کمیته امداد استان تهران با همکاری بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خبر داد.
 
وی با بیان اینکه این اقدام در راستای اجرای مرحله سوم پویش «ایران همدل» انجام می‌شود، گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون با کمک مردم نیکوکار و خیران، یک میلیون و 150 هزار بسته معیشتی میان خانواده‌های نیازمند توزیع شده است.
 
باجلان افزود: در این مدت با راه‌اندازی بیش از 3500 آشپزخانه در قالب طرح اطعام مهدوی، هفت میلیون و 500 هزار وعده غذای گرم طبخ و به دست نیازمندان رسیده است.
وی از همکاری 80 هزار نیروی جهادی و داوطلب در طبخ و توزیع و اطعام نیازمندان خبر داد و اظهار کرد: نیمی از این افراد فعالان مراکز نیکوکاری و مابقی نیروهای بسیجی، جهادی و مردمی هستند.
 
باجلان همچنین به توزیع یک میلیون و 650 هزار افطاری ساده اشاره کرد و گفت: در مجموع تاکنون 550 میلیارد تومان از سوی خیران، مردم نیکوکار و نهادها در قالب طرح اطعام مهدوی، افطاری ساده و تهیه بسته‌های معیشیتی کمک جمع‌آوری شده است.
 
در ادامه این نشست محسن جهانی، معاون امور اجتماعی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با اشاره به جزئیات طرح توزیع 10 هزار بسته معیشتی میان نیازمندان گفت: این بسته‌های معیشتی میان خانواده‌های نیازمندان ساکن در پهنه غربی استان تهران توزیع خواهد شد.
 
وی ارزش ریالی سبدهای توزیعی را 400 هزار تومان اعلام کرد و افزود: برای تهیه این بسته‌ها، مبلغ چهار میلیارد تومان از سوی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تامین اعتبار شده است.
 
انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۷۲۷
(چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۳:۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید