جزییات خبر

سرویس قم
از ابتدای امسال تاکنون:

زکات، فطریه و کفارات قمی‌ها به 1.7 میلیارد تومان رسید

مدیرکل کمیته امداد استان قم از جمع‌آوری یک میلیارد و 700 میلیون تومان زکات، فطریه و کفارات در استان قم خبر داد و گفت: اولویت هزینه کرد آن برای معیشت و درمان مددجویان است.

(چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰) ۱۲:۱۳

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، اکبر میرشکار، مدیرکل کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه در شمارش اولیه زکات فطره اعلام کردیم که این رقم 550 میلیون تومان است گفت: در پایان شمارش زکات فطره و کفارات از کلیه حساب‌های فطریه عام و سادات و کفارات عمد و غیر عمد و همچنین پرداخت‌های الکترونیکی و زکات پرداختی توسط مؤدیان زکات درمجموع به 1.7 میلیارد تومان رسید.
میرشکار بابیان اینکه زکات پرداختی مؤدیان زکات از ابتدای امسال تاکنون حدود 920 میلیون تومان بوده است گفت: حدود 664 میلیون تومان فطریه عام و سادات و نزدیک به 117 میلیون تومان کفاره عمد و غیر عمد در استان جمع‌آوری‌شده است.
وی شرایط سخت اقتصادی و معیشت مردم به‌ویژه مددجویان این نهاد را خاطرنشان و اظهار کرد: معیشت مددجویان و هزینه‌های درمانی بیماران این قشر آسیب‌پذیر از اولویت‌های هزینه کرد این وجوه است که نخستین مبالغ دریافتی زکات فطره همان روز عید به‌حساب مددجویان واریز شد.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۸۷
(چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰) ۱۲:۱۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید