جزییات خبر

سرویس حمایت
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد خبر داد:

حمایت غذایی کمیته امداد از 54 هزار مادر باردار و شیرده در کشور

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد گفت: حدود 54 هزار نفر از مادران باردار و شیرده در کشور از خدمات سبد غذایی کمیته امداد برخوردار هستند.

(شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰) ۱۲:۰۳
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین خدرویسی با تشریح برنامه رفع سوء تعذیه مادران باردار و شیرده افزود: حدود 54 هزار نفر از مادران در مناطق محروم کشور از این خدمات بهره‌مند هستند.
 
وی ادامه داد: این مادران به صورت ماهانه سبد غذایی دریافت می‌کنند که ارزش این سبد در سال 99 به 200 هزار تومان در ماه رسید.
 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اضافه کرد: سال گذشته بیش از 67 میلیارد تومان برای رفع سوء تغذیه مادران باردار و شیرده با ارائه سبد غذایی، هزینه شد.
 
خدرویسی همچنین به برنامه رفع سوء تغذیه کودکان زیر پنج سال کشور اشاره کرد و گفت: تعداد 137 هزار نفر از کودکان زیر پنج سال در مناطق محروم کشور تحت پوشش این خدمت کمیته امداد هستند.
 
وی تاکید کرد: این کودکان نیز به صورت ماهانه از سبد غذایی برخوردار می‌شوند که سال گذشته به همین منظور بیش از 72 میلیارد تومان اعتبار پرداخت شد.
 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از غربالگری سلامت 400 هزار نفر از مددجویان خبر داد و افزود: در این طرح مددجویان تحت خدمات غربالگری بیماری‌های غیر واگیر، آموزش بهداشت، بسته‌های بهداشتی و ... قرار گرفتند.
 
انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۷۱۴
(شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰) ۱۲:۰۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید