جزییات خبر

سرویس قم
مدیر صندوق قرض الحسنه امداد ولایت:

وام های صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کاملا قرض الحسنه است

مدیر صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، از پرداخت وام های بدون سود در این صندوق خبر داد و بمناسبت تأسیس این صندوق فعالیت های آن را تشریح کرد.

(دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰) ۱۳:۰۸

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، امیر باوندپوری، مدیر صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با اشاره به اینکه هفدهم خرداد سالروز تأسیس این صندوق در کشور است گفت: این صندوق به عنوان بازوی کمیته امداد و امین جامعه در افق 1404 پیشتاز در ارائه خدمات متمایز قرض الحسنه و نماد بانکداری اسلامی خواهد بود.
وی تأکید کرد: وام های صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کاملا قرض الحسنه است.
مدیر صندوق قرض الحسنه امداد ولایت تأمین حداقل نیازهای اساسی خانوارهای نیازمند و حفظ کرامت انسانی و رشد ایمانی آنها را در بسترهای ایجاد شده برای مساعدت به آنها از اهداف این صندوق برشمرد و افزود: این صندوق بر پایه اصول متعالی اسلامی در زمینه اعطای وام های قرض الحسنه از طریق جذب و هدایت هدفمند منابع کمک ها، هدایا و نذورات اشخاص حقیقی و حقوقی برای تأمین نیازهای ضروری و غیر تجاری جامعه هدف فعالیت می کند.
باوندپور با بیان اینکه صندوق قرض الحسنه امداد ولایت تلاش می کند با تأکید بر اصل ارائه خدمت بی منت، تکریم ارباب رجوع و تحصیل رضایت ذینفعان، سنت قرض الحسنه را در جامعه ترویج دهد تصریح کرد: حساب سپرده پس انداز قرض الحسنه عادی، سپرده قرض الحسنه ویژه وجوه اداره شده و حساب مشارکت های مردمی صندوق امداد ولایت برای کمک به پرداخت وام نیازمندان از جمله طرح های این صندوق است.
وی همچنین از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه از محل سپرده های صندوق به افراد نیازمند خبر داد و گفت: در دو ماه نخست امسال به 393 نفر از افراد نیازمند بیش از 30 میلیارد ریال تسهیلات در زمینه های اشتغال، درمان، مسکن و کارگشایی پرداخت شد.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۶۲
(دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰) ۱۳:۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید