جزییات خبر

سرویس حقوقی و امور مجلس
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی:

واگذاری مسئولیت مشاغل خرد و خانگی به کمیته امداد در حال انجام است

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاد کمیته امداد برای پذیرش مسئولیت مشاغل خرد و خانگی کشور مورد موافقت نمایندگان مجلس قرار گرفته و از طریق افزایش دامنه اختیارات این نهاد در حال انجام است.

(سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰) ۱۴:۲۴
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، صدیف بدری با اشاره به عملکرد کمیته امداد در حوزه  اشتغال‌زایی برای خانواده‌های تحت حمایت افزود: فعالیت‌های کمیته امداد در زمینه اشتغال و توانمندسازی چشمگیر بوده و نمایندگان با پیشنهاد این نهاد برای پذیرش مسئولیت اشتغال خرد و خانگی کشور موافقت کرده‌اند.
 
وی با بیان اینکه در بودجه 1400 کشور 10 هزار میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال‌زایی جامعه هدف کمیته امداد پیش‌بینی شده است، ادامه داد: مجلس با تقویت اعتبارات اشتغال کمیته امداد به دنبال این است تا به صورت مرحله به مرحله، مسئولیت مشاغل خرد و خانگی را به این نهاد واگذار کند.
 
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل همچنین به تصویب طرح جهش تولید مسکن محرومان اشاره و تاکید کرد: این طرح در حال حاضر در شورای نگهبان است که در صورت تصویب می‌تواند گام مهمی در راستای ساخت مسکن محرومان باشد.
 
بدری خاطرنشان کرد: ریل‌گذاری عادلانه در قوانین و برنامه‌های بلندمدت کشور از جمله آرمان‌های اصلی انقلاب، امام و مقام معظم رهبری است که باید در تمام طرح‌های مصوب مجلس نمایان باشد.
 
انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۶۰۷
(سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰) ۱۴:۲۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید