جزییات خبر

سرویس قم
مدرس حوزه علمیه قم:

خدمات کمیته امداد، امام زمان (عج) را خوشحال می کند

حجه الاسلام والمسلمین صافی گلپایگانی از مدرسین حوزه علمیه قم با قدردانی از نوآوریهای جدید در کمیته امداد استان قم گفت: خدمات کمیته امداد اولین کسی را که خوشحال می کند وجود مبارک آقا امام زمان (عج) است.

(شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰) ۱۳:۲۵

مدیرکل کمیته امداد استان قم و فرزند آیت الله العظمی حاج شیخ لطف الله صافی گلپایگانی با یکدیگر دیدار و درباره مشکلات محرومان جامعه گفت و گو کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجه الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ حسن صافی گلپایگانی، از مجتهدین و مدرسین حوزه علمیه قم و فرزند آیت الله العظمی حاج شیخ لطف الله صافی گلپایگانی، با بیان اینکه در سالهای اخیر تفکر نوئی در کمیته امداد استان قم تزریق شد که منجر به تحول قابل توجهی در این نهاد شده است گفت: خدمات کمیته امداد اولین کسی را که خوشحال می کند وجود مبارک آقا امام زمان (عج) است.
وی خطاب به میرشکار، مدیرکل کمیته امداد استان قم گفت: نوآوری ها و تفکرات نو شما از الطاف الهی است که در استان قم اجرا کردید و من از شما تشکر می کنم.
حجه الاسلام والمسلمین صافی گلپایگانی با اشاره به اینکه رسیدگی به مستضعفان جامعه بر همه واجب است تصریح کرد: نهاد مقدس کمیته امداد بار این مسئولیت سنگین را به دوش می کشد و به بهترین وجه ممکن انجام می دهد.
وی برخی نیازهای ضروری مرتفع نشده نیازمندان را خاطر نشان و اظهار کرد: امیدوارم با کمک های خیران، بقیه مشکلات افراد بی بضاعت نیز حل شود.
این مدرس حوزه علمیه با انتقاد از افزایش آمار طلاق در کشور افزود: مسئولان مربوطه تدبیری بیندیشند تا با کاهش آمارهای طلاق، مراجعین کمیته امداد کمتر شود.
وی با قدردانی از اجرای طرح دوباره زندگی گفت: اینکه می بینیم خانواده ای پس از سالها جدایی و مشکلات دوباره دور هم جمع می شوند و شاد و خوشحال هستند بسیار لذت بخش است.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۷۶۳
(شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰) ۱۳:۲۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید