جزییات خبر

سرویس قم
تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س):

به امدادگران کمیته امداد درود می فرستم

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) از خدمات کمیته امداد قدردانی کرد و گفت: به امدادگران کمیته امداد که محترمانه و بی منّت به محرومان خدمت می کنند درود می فرستم.

(سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰) ۰۷:۰۸

به مناسبت دهه کرامت، مراسم اهدای جهیزیه و هزینه ازدواج به 150 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد استان قم با حضور آیت الله سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) و معاون حمایت و سلامت کمیته امداد و مسئولان استانی برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، آیت الله سید محمد سعیدی، تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) با اشاره به آیات و روایات و آموزه های دینی گفت: افرادی که برای برآورده کردن حاجت مسلمان و مؤمنی تلاش می کنند نزد خداوند عزیزند و از جایگاه ویژه ای برخوردارند.
وی افزود: ما شیعیان حرکت ها و فعالیت هایمان را از اهلبیت (ع) و رهنمودهای آنها الگو می گیریم و باید برای رفع نیاز افراد نیازمند قدم برداریم.
آیت الله سعیدی افزود: همانطور که قرآن کریم برای همه زندگی ما برنامه دارد، حضرات معصومین (ع) هم برای همه امور زندگی ما طرح و برنامه و پیشنهاد دارند.
آیت الله سعیدی از خدمت رسانی بی منّت امدادگران کمیته امداد قدردانی کرد و گفت: این کمک های شما سرمایه گذاری شما برای آخرت است و من هم به شما امدادگران درود می فرستم که محترمانه در این نهاد مقدس خدمت می کنید.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۶۵
(سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰) ۰۷:۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید