جزییات خبر

سرویس حمایت
​با حضور معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد انجام شد؛

اهدای 150 سری جهیزیه به مددجویان و نوعروسان نیازمند استان قم

با حضور معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) 150 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند و مددجویان استان قم اهدا شد.

(سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰) ۱۴:۰۶
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین خدرویسی، در مراسم اهدای 150 سری جهیزیه و هزینه ازدواج به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد استان قم که به مناسبت دهه کرامت در آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار شد، گفت: کمیته امداد با ارائه بیش از 120 نوع خدمت به خانواده‌های تحت حمایت، پرچمدار کمک به محرومان در کشور است و بیش از پنج میلیون نفر از خدمات این نهاد برخوردار هستند.
 
وی اهدای 150 سری جهیزیه را بخشی از توزیع سراسری جهیزیه به نوعروسان نیازمند کشور عنوان کرد و افزود: در این طرح 14 هزار به نوعروسان تحت حمایت در کشور اهدا می‌شود.
 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد، همچنین به توزیع 55 هزار دستگاه کولر آبی برای خانواده‌های نیازمند کشور و تامین 24 هزار دستگاه کولر گازی برای مددجویان ساکن در مناطق گرمسیر اشاره کرد و ادامه داد: با توجه به آغاز فصل گرما، تلاش شده است وسیله‌های سرمایشی با سرعت تهیه و به خانواده‌های نیازمند ارائه شود.
 
خدرویسی با قدردانی از تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) به خاطر یاری و همراهی شایسته با کمیته امداد تاکید کرد: بی شک عزت و کرامت ائمه معصومین (ع) و خادمان این خاندان در سایه توجه به محرومان و نیازمندان و بندگان خداست.
 
آیت‌الله سیدمحمد سعیدی، تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) نیز در این مراسم با اشاره به آیات و روایات و آموزه‌های دینی در کمک به نیازمندان گفت: افرادی که برای برآورده کردن حاجت مسلمان و مومنان تلاش می‌کنند، نزد خداوند عزیزند و از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند.
 
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) از خدمت‌رسانی بی‌منت امدادگران کمیته امداد قدردانی کرد و گفت: این کمک‌های شما سرمایه‌گذاری برای آخرت است و من هم به شما امدادگران درود می‌فرستم که محترمانه در این نهاد مقدس خدمت می‌کنید.
 
انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۵۷۹
(سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰) ۱۴:۰۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید