جزییات خبر

سرویس حمایت
با حضور قائم مقام کمیته امداد انجام شد؛

اهدای ۱۵۰ سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت در روز ملی ازدواج

به مناسبت روز ملی ازدواج با حضور قائم‌مقام کمیته امداد، 150 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند و مددجویان استان مازندران اهدا شد.

(دوشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۰) ۱۵:۲۵
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مصطفی خاکسار در مراسم اهدای ۱۵۰ سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت در استان مازندران با تاکید بر ضرورت تقویت بنیان خانواده افزود: هر اقدامی برای پایداری کانون خانواده، از جمله تامین جهیزیه جوانان، باید همانند یک رزمایش ملی مورد توجه قرار گیرد.
 
وی بر همکاری کمیته امداد با موسسات خیریه برای تامین جهیزیه نوعروسان نیازمند تاکید کرد و ادامه داد: این اقدام خیر اگر مورد توجه اساسی خیران و خیریه‌ها قرار گیرد، کمیته امداد هم بخشی از منابع مالی را به صورت هم‌افزایی در این سمت و سو می‌دهد، زیرا خانواده مستحکم پایه و مبنای برخورداری از اجتماع سالم است.
 
قائم‌مقام کمیته امداد با اشاره به اهدای 14 هزار سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند در ایام دهه کرامت، اضافه کرد: آنچه که در قالب این حرکت در سراسر ایران و در مازندران انجام می‌شود، نشان از مهم و موثر بودن این امر است و باید از طریق کمک برای تشکیل خانواده و تحکیم و پایداری امر ازدواج، به طور جدی مورد توجه قرار گیرد.
 
خاکسار تاکید کرد: درکنار این دو حرکت یعنی اقدامات سازمانی کمیته امداد و کمک خیران و خیریه‌ها، مشارکت نهادها و مسئولان کشوری در کمک به ازدواج جوانان امری ضروری است که نیاز به همدلی و هماهنگی بیشتر دارد.
 
وی با تقدیر از همکاری و مشارکت همه کسانی که زمینه آغاز زندگی مشترک مددجویان را فراهم می‌کنند، اظهار کرد: کمیته امداد به عنوان یک وظیفه ملی، می‌تواند در میدان تشکیل خانواده هرچه بیشتر و سریعتر عمل کند تا به فضای اجتماعی سالم نزدیک‌تر شویم.
 
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۷۶۲
(دوشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۰) ۱۵:۲۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید