جزییات خبر

سرویس اجتماعی
رئیس کمیته امداد تاکید کرد:

ضرورت تقویت و پشتیبانی از اردوهای جهادی

رئیس کمیته امداد بر ضرورت تقویت اردوهای جهادی تاکید کرد و گفت: هرچه می‌توانیم باید اردوهای جهادی را تقویت کنیم که این فعالیت‌ها در جامعه بسیار اثرگذار است.

(سه شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰) ۱۷:۲۰
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد به نقل از خبرگزاری تسنیم، جلسه ستاد کنگره ملی شهدای جهادگر صبح امروز با حضور سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد و سردار زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی به میزبانی قرارگاه جهادی کمیته امداد برگزار شد.
 
رئیس کمیته امداد در این جلسه که با هدف همفکری و تبادل نظر برای برگزاری کنگره جهادگران شهید برگزار شد، گفت: تبلیغ اردوهای جهادی، تبلیغ ارزش‌ها و فضیلت‌هاست و در این مسیر هرچقدر کار کنیم باز هم کم است.
 
وی کار جهادی را ویژگی مومنان دانست و افزود: ما هرچه می‌توانیم باید اردوهای جهادی را تقویت کنیم زیرا این فعالیت‌ها در جامعه بسیار اثرگذار است.
 
بختیاری به مقام جهادگران آسمانی اشاره کرد و گفت: این عزیزان که در اردوهای جهادی جان خود را تقدیم کردند، انسان‌های والا و بسیار ارزشمندی بودند که کمیته امداد برای پیگیری امور این عزیزان، آمادگی کامل دارد.
 
وی تولید محتوا در برگزاری یادواره شهدای جهادگر را لازم و ضروری دانست و خاطرنشان کرد: در همین زمینه روایتگری بسیار مهم است؛ باید افرادی را برای روایتگری تربیت کرد به ویژه افراد خوش‌بیان که خودشان در صحنه جهاد بوده و هستند.
 
گفتنی است دومین یادواره شهدای جهادگر 10 مردادماه در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
 
انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۶۴۸
(سه شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰) ۱۷:۲۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید