جزییات خبر

سرویس اجتماعی
با حکم رئیس کمیته امداد؛

مدیرکل کمیته امداد استان همدان منصوب شد

رئیس کمیته امداد در حکمی «محمدرسول شیخی‌زاده» را به عنوان مدیرکل کمیته امداد استان همدان منصوب کرد.

(دوشنبه ۴ اَمرداد ۱۴۰۰) ۱۵:۲۶
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، با استناد به بند (6) ماده (14) اساسنامه و نظر به تدین، تخصص و تجربیات ارزنده قبلی، جناب‌عالی را به مدت دو سال به عنوان مدیرکل استان همدان در نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی (ره) منصوب می‌نماید.
 
نهادی که براساس اندیشه و تفکر دینی و فقهی حضرت امام راحل (ره) بایستی پیام‌آور فرهنگ احسان، ایثار، انفاق و نیکوکاری در جامعه اسلامی باشد و غیرت و کرامت انسانی را در حمایت از محرومان حفظ کند و ماموریت اصلی آن در شرایط کنونی، توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات برای خانواده‌های تهیدست و همچنین رعایت کرامت و حرمت کمک‌شوندگان می‌باشد.
 
در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به عنوان تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زادیی‌ها نامگذاری گردیده، انتظار می‌رود بر مبنای توصیه موکد معظم له مبنی بر بهره گرفتن از نیروهای جوان، مومن و انقلابی و با  نصب‌العین قرار دادن بیانات راهبردی ایشان در بیانیه گام دوم انقلاب نسبت به ساماندهی و برنامه‌ریزی با استفاده از ظرفیت نیروهای جوان در تمامی سطوح نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی (ره) گام بردارید.
 
امید است تحت عنایات حضرت ولی عصر(روحی له الفداه) و با بهره‌گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمتگزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) فراهم گردد.
 
انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۸۵۴
(دوشنبه ۴ اَمرداد ۱۴۰۰) ۱۵:۲۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید