جزییات خبر

سرویس فرهنگی
​با حضور معاون امور فرهنگی کمیته امداد انجام شد؛

ارائه 200 دستگاه تبلت به دانش‌آموزان نیازمند استان قزوین

با حضور معاون امور فرهنگی کمیته امداد 200 دستگاه تبلت به دانش‌آموزان نیازمند استان قزوین اهدا شد.

(یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰) ۱۶:۳۱
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حجت‌الاسلام علی جعفری در مراسم اهدای 200 دستگاه تبلت به دانش‌آموزان تحت حمایت گفت: حدود 800 هزار دانش‌آموز نیازمند تحت حمایت کمیته امداد هستند که جزو آینده‌سازان ایران اسلامی به شمار می‌روند.
 
وی به موفقیت دانش‌آموزان تحت حمایت در کنکور سراسری 1400 اشاره کرد و افزود: هر سال حدود ۲۵ هزار دانش‌آموز به آستانه کنکور سراسری می‌رسند که در سال جاری ۱۷ هزار نفر به صورت جدی وارد رقابت با دانش‌آموزان سراسر کشور شدند.
 
معاون امور فرهنگی کمیته امداد به خدمات این نهاد برای دانش‌آموزان کنکوری پرداخت و ادامه داد: در دوره همه‌گیری کرونا ارائه آموزش‌های مجازی در دستور کار قرار گرفت و همچنین طی قراردادی با موسسات آموزشی کنکور، امکان دسترسی این دانش‌آموزان به آموزش‌های کمکی را فراهم کردیم.
 
وی اظهار کرد: یکی دیگر از طرح‌های کمیته امداد برای دانش‌آموزان کنکوری، برخورداری از خدمات پشتیبان است که از امسال برای جامعه هدف امداد برقرار شد.
 
حجت‌الاسلام جعفری ارائه خدمات ویژه تیزهوشان به دانش‌آموزان نیازمند مستعد را از دیگر اقدامات کمیته امداد دانست و گفت: در سال جاری به پنج هزار نفر از دانش‌آموزان مستعد پذیرش در مدارس سمپاد، خدمات آموزشی ویژه تیزهوشان ارائه می‌کنیم.
 
معاون امور فرهنگی کمیته امداد اعلام کرد: برای دانش‌آموزانی که انگیزه بالا برای شرکت در کنکور و ادامه تحصیلات دانشگاهی ندارند، استعدادسنجی در حوزه فنی و حرفه‌ای پیش‌بینی شده است تا با کسب آموزش‌های فنی لازم و دریافت تسهیلات اشتغال، در مسیر رشد و تعالی قرار گیرند.
 
انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۲۸۹
(یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰) ۱۶:۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید