جزییات خبر

سرویس اجتماعی
رئیس کمیته امداد در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:

همکاری با نهادها برای ساخت مسکن محرومان گسترش می‌یابد

رئیس کمیته امداد در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان اردبیل ساخت ۱۰ هزار واحد مسکن با همکاری بنیاد مستضعفان را یک الگو برای خانه‌دار شدن مددجویان دانست و گفت: همکاری با دیگر نهادها برای تامین مسکن خانواده‌های تحت حمایت، گسترش می‌یابد.

(جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰) ۰۹:۳۵
 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در ادامه سفر به استان اردبیل با آیت‌الله سیدحسن عاملی، امام جمعه اردبیل و نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد.
 
آیت‌الله عاملی در این دیدار ضمن تقدیر از خدمات کمیته امداد برای نیازمندان، ساخت ۱۰ هزار واحد مسکن برای مددجویان کشور توسط کمیته امداد را امیدبخش و موجب شادکامی خانواده‌های محروم دانست و گفت: هرچقدر کمک‌رسانی در این زمینه افزایش یابد، نشاط در مردم بیشتر خواهد شد و امیدواریم شاهد پروژه‌ها و کارهای بزرگ در استان نیز باشیم.
 
وی با تاکید بر اینکه اشتغال خرد باید همواره مدنظر کمیته امداد باشد، افزود: ایجاد اشتغال و درآمد موجب عزت نفس خانواده‌های مستمند شده و بستر خوداتکایی آنها را فراهم می‌کند.
 
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل خاطرنشان کرد: متاسفانه استان اردبیل به لحاظ صنعتی هنوز به نقطه مطلوب نرسیده است و کشاورزی هم به صورت سنتی انجام می‌شود که در این زمینه همه مسئولان و دستگاه‌های اجرایی باید توجه بیشتری نشان دهند.
 
امام جمعه اردبیل با بیان اینکه ایجاد اشتغال در سطح استان، مانع مهاجرت جوانان به شهرهای بزرگ خواهد شد، تاکید کرد: اگر اشتغال‌زایی برای محرومان به خوبی انجام شود، مهاجرت معکوس به روستاها و شهرهای کوچک را نیز شاهد خواهیم بود.
 
در ادامه این دیدار، رئیس کمیته امداد با اشاره به اینکه تامین مسکن محرومان یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های این نهاد است، گفت: پرهزینه‌ترین خدمت در کمیته امداد تامین مسکن برای خانواده‌های تحت حمایت است که این امر با جدیت دنبال می‌شود.
 
وی با بیان اینکه ساخت ۱۰ هزار واحد مسکن با همکاری بنیاد مستضعفان یک اقدام مهم در خانه‌دار شدن محرومان است، اعلام کرد: به دنبال گسترش همکاری‌ با دیگر نهادها هستیم تا بتوانیم به شکل مطلوب‌تری وارد عرصه عمرانی و ساخت منزل برای مددجویان شویم.
 
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۵۵۱
(جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰) ۰۹:۳۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید