جزییات خبر

سرویس مشارکت های مردمی
نماینده ولی ‌فقیه در امور حج و زیارت:

جاماندگان پیاده‌روی اربعین هزینه‌ سفر خود را به خانواده‌های نیازمند و آزادی زندانیان اختصاص دهند

نماینده ولی ‌فقیه در امور حج و زیارت گفت: جاماندگان پیاده‌روی اربعین بخشی از هزینه‌های سفر خود را به خانواده‌های نیازمند و آزادی زندانیان اختصاص دهند.

(شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰) ۱۰:۲۲
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد به نقل از رادیو اربعین، حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب با اشاره به محدودیت‌هایی که امسال برای اعزام زائران برای شرکت در مراسم راهپیمایی اربعین در عراق وجود دارد، گفت: مجوزی که دولت عراق برای تشرف مشتاقان راهپیمائی اربعین داده کمتر از دو درصد نسبت به خیل مشتاقان سال 1398 است، بنابراین پیشنهاد می‌شود جاماندگان این سفر معنوی، برای بهره‌مندی از پاداش زیارت با اختصاص درصدی از هزینه سفر به کمک‌های مومنانه و آزادی زندانیان در شرایط کرونایی، خانواده های زیادی را خوشحال کنند.
 
وی افزود: اکنون در زندان‌های کشور افرادی هستند که به‌خاطر مقدار بدهی کوچک در حبس به سر می‌برند و جاماندگان می‌توانند درصدی از هزینه سفر خود را برای کمک به آزادی این زندانیان اختصاص دهند.
 
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به اجرای برنامه «هم‌قدم»، اظهار کرد: افرادی که امکان شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی امسال را پیدا نکرده‌اند، می‌توانند در این برنامه ثبت‌نام کنند و افرادی که در این راهپیمایی شرکت می‌کنند، در این مراسم به یاد این جاماندگان قدم برمی‌دارند.
 
انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۳۲۸
(شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰) ۱۰:۲۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید