جزییات خبر

سرویس قم
مدیرکل کمیته امداد استان قم:

با خدمت بی‌منت به نیازمندان روح امام و شهدا و دل رهبر معظم انقلاب را شاد کنیم

مدیرکل کمیته امداد استان قم: با خدمت بی‌منت به نیازمندان، دشمنان را مأیوس و روح امام و شهدا و دل رهبر معظم انقلاب را شاد کنیم.

(چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰) ۱۴:۴۱

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، اکبر میرشکار، مدیرکل کمیته امداد استان قم در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس که به همّت پایگاه مقاومت بسیج شهید آیت الله قاضی طباطبایی(ره) کمیته امداد استان قم در سالن اجتماعات شهید نبی لو مجتمع فرهنگی حضرت معصومه(س) برگزار شده بود با اشاره به شرایط سخت زندگی و معیشت مردم و نیازمندان در تحریم های ظالمانه و شیوع ویروس کرونا خطاب به کارکنان این نهاد در استان قم گفت: اگر شما امدادگران در باز کردن گره از مشکلات نیازمندان توفیقاتی دارید، مرهون نیت خالص و روحیه بسیجی و انقلابی شما بوده است.
وی امنیت کنونی کشور را نتیجه تدبیر مقام معظم رهبری و هوشیاری نیروهای مسلح کشور دانست و تصریح کرد: با توجه به اینکه امروز در جنگ اقتصادی با دشمن هستیم بهترین کاری که می توانیم برای حفظ انقلاب و امنیت کشور در موقعیت شغلی خود داشته باشیم و دشمن را مأیوس کنیم، خدمت به مردم به ویژه محرومان است.
میرشکار با تأکید بر اینکه قدر موقعیت خدمت به ایتام و مستضعفان را بدانید افزود: با خدمت بی‌منت به نیازمندان روح امام و شهدا و دل رهبر معظم انقلاب را شاد کنیم.
در این مراسم تعدادی از ایثارگران و بسیجیان نمونه پایگاه مقاومت بسیج شهید آیت الله قاضی طباطبایی(ره) کمیته امداد استان قم تجلیل شدند.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۴۵
(چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰) ۱۴:۴۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید